در باره ی ما

گروه شرکتهای آتی

در سال 1392 ،گروه شرکتهای آتی (ATI) به مدیر عاملی هادی شاهی فعالیت خویش را درعرصه مشاوره، آموزش ، برندینگ ، مارکتینگ و تبلیغات آغاز نمود. استراتژی گروه آتی ارائه خدمات به شیرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، بانك ها و بیمه ها و... در پنج شاخه مذکور می باشد. سازماندهی گروه آتی بر اساس واحدهای استراتژیك کسب وکار ( SBU ) است که هر واحد متناسب با نیاز و انتظارات سرویس گیرندگان خدمات تخصصی واثر بخش ارائه میدهند.

گروه شرکت های آتی با ماموریت ارتقا و کمک به برون رفت از مشکلات سازمانی و بحران های حاکم بر فضای کسب و کار در مباحث مدیریت ، بازاریابی ، فروش ، برندینگ و مدیریت تبلیغات بصورت مشاوره های ساعتی ، پروژه ای و زمانی ، متناسب با شرایط سازمان و شرکت شما

ما در گروه آتی در جریان تجربه ای شگرف و کارآمد در سلسله جلسات کافه اقتصاد ، و با بهره گیری از نیازهای تجربه محور فعالان حوزه کسب و کار علاوه بر امکان طرح ریزی و اجرای برنامه های آموزشی اختصاصی هر تیم ،اقدام به تدوین دوره هایی عمومی نموده ایم که ...

گروه وب مارکتینگ آتی با کادری متخصص و مجرب آماده ارایه خدمات و سرویس ها در حوزه دیجیتال ماکتبنگ می باشد

دانلود رزومه شرکت آتیدر باره من

هادی شاهی

مدرس دانشگاه و مشاور در حوزه کسب و کار

من هادی شاهی متولد 57/2/16 و دانش آموخته حوزه بازار، مدیر عامل گروه شرکت های آتی مشغول آموزش و ارانه مشاوره در حوزه کسب و کار ، مدیریت سیستم ، تدوین نظام سازمانی ، بازاریابی و فروش هستم.

در طی مدت فعالیت خود افتخار همکاری با سازمان ها ، شرکت ها، موسسات ، هلدینگها و مراکز آموزشی بزرگ داخلی و خارجی را داشته ام و در کنار تدریس در رویدادهای آموزشی مختلف، در گروه شرکتهای آتی اقدام به طراحی دوره هایی کوتاه، اما علمی کاربردی به نام کلینیک های حوزه کسب و کار نموده ایم که لطف همراهان آتی از این حکایت دارد که موفق بوده ایم و گروه شرکتهای آتی توانسته است گامی موثر در مسیر آموزش های کاربردی حوزه کسب و کار بردارد.

یکی از اصلی ترین حلقه های مفقوده در نظام های اقتصادی رو به رشد که ایران جزئی از آن است، آموزش و بروزرسانی اطلاعات و دانسته های مدیران حوزه صنعت و بازار است. درکناردانشگاهها و دوره های آموزشی میان و بلند مدت، دوره های آموزشی و ارتقا سازمانی حین خدمت از نقش مهمتری برای سلامت دانسته های کاربردی و هدایت مسیر توانمندی های پرسنل به سمت اهداف سازمان برخوردار است و رسالت کلینیک های آموزشی نزدیک کردن مفاهیم علمی به حوزه عملی بازار و مدیریت کسب و کار است.

امیدواریم با همراهی همه فعالان این حوزه، بتوانیم به نتایج بهتری دست یابیم.

دانلود رزومه