در خواست مشاوره

در خواست خود برای مشاوره اینحا ثبت کنید

امکانات ویژه

خدمات مشاوره ای

مشاوره برندینگ

پیش بینی تغییرات بازار، برخورد هوشمندانه با آن و بهره برداری از فرصت های موجود، تنها راه تبدیل محصولات و خدمات هر سازمان به برندی قدرتمند در بازار و دستیابی به رهبری بازار است. گروه آتی با تطابق تحلیل های حاصل از بررسی مشتریان، رقبا و شرکت، فرصت های کشف نشده در بازار را شناسایی کرده و با معرفی این فرصت ها مسیر موفقیت و سود آوری در بازار را آشکار می سازد.

شما می توانید با کمک مشاورین ما در حوزه برندینگ، نام تجاری خود را ایجاد نموده و از روشهای مختلف ارتقا برند و تثبیت آن در اذهان استفاده نمائید.

برخی از خدمات گروه در حوزه مشاوره برندینگ را میتوان به شرح زیر نام برد :

انتخاب نام برند بر اساس استراتژی های سازمان

تدوین استراتژی راهبردی برند

ارائه مشاوره در مسیر طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند

تدوین شیوه نامه و روشهای ارتقا برند

مشاوره در مسیر تقویت برند و افزایش نفوذ برند

انتخاب روشهای تبلیغات و استفاده از مزیت های رقابتی در تبلیغات

تحقیقات بازار و مشاوره بازاریابی مبتنی بر برند

مشاوره مارکتینگ

رفتار صحیح سازمان شما در حوزه فروش و بازاريابي اعم از بهينه سازي زنجيره ارزش، مهندسی زنجیره لجستيك و توزيع، مدیریت استراتژيهای رقابتي در بازار، برنامه ريزي و اجراي كمپين هاي اطلاع رساني، ترويجي، تبليغاتي، تعاملي، ارتباط محور و غیره در گروه بهره گیری سازمان از دانش و تجربه داخلی و توان علمی مشاورین است و این دستاوردها از یک مشاوره مارکتینگ مناسب حاصل می گردد. کارشناسان تیم آتی در زمینه اجرای صحیح مارکتینگ، به بهترین نحو مشاور شما در این زمینه خواهند بود.

برنامه هاي اجرايي اين واحد را میتوان به شرح زیر دانست :

ورود به بازار

جايگاه سازي برند در بازار

كسب سهم از بازار

ارائه و مدیریت چرخه عمر مشتري

مشاوره مديريت ارتباط با مشتريان

شناسایی، انتخاب، جذب و نگهداری مشتریان یک سازمان حاصل پیاده سازی یک فرایند کارای مدیریت ارتباط با مشتریان است. بديهي است كه اين موفقيت‌ها در سايه رضايتمندي و وفاداري مشتريان حاصل مي‌شود كه اين رضايتمندي نيز به نوبه خود در اثر مراقبت ‌ها و توجهات سازمان به مشتری ( يعني همانا به‌كارگيري CRM) محقق می‌شود. هدف، بهبود رضایت مشتری و به حداکثر رساندن سود و شناسایی مشتریان سودآور و ارائه بالاترین سطح از خدمات به آنها است. گروه ما با تجزیه و تحلیل هر سازمان، الزامات و نیازهای پیاده سازی فرایند مدیریت ارتباط با مشتری را شناسایی کرده و بهترین راه حل را به آن سازمان پیشنهاد می دهد.

مشاوره کسب کار

ورود موفق در هر حوزه کسب وکار نیازمند شناسایی ویژگی ها، فرصت ها و تهدیدهای موجود در آن حوزه می باشد. بهره مندی از این شناخت و آگاهی موجب می گردد تا یک کسب و کار با قدرت و شناخت کافی از منابع انتخاب گردد و به سودآوری برسد. گروه ما قادر است با استفاده از جديدترين تكنيكها و به پشتوانه تجربیات خویش با نوشتن طرح کسب ‌وکار تجاری {Business Plan {BP و نيز ساير تكنيك‌هاي موجود و يا تلفيقي از آن‌ها بهترين مدل کسب‌ وکار را براي شما انتخاب، تهيه و ارائه نمايد.

مشاوره مديريت ثروتهاي انسانی

یکی از مهمترین عوامل رشد و پیشرفت یک سازمان بهره وری نیروی کار آن است. جهت دستیابی به این بهره وری می بایست نیروهای سازمان با توجه به توانایی و مهارتهایشان در جایگاه سازمانی مناسب قرار گیرند و متناسب با مسئولیت های خود از آموزش های لازم بهره مند گردند تا بتوانند سازمان را بیش از پیش در جهت دستیابی به اهدافش یاری رسانند.

تیم آتی قادر است با هدف ایجاد نگرشي نوین به طراحي سازمانی و مديريت سیستم‌های پرسنلي، به هماهنگ و همخوان كردن سياست ها و فعالیت‌های مديريت منابع انساني به دیده يك “منبع استراتژيك” براي حصول به “مزيت رقابتي” پرداخته و در این مسیر مشاوره ها و راهنمایی های لازم را به سازمان ها ارائه نماید.

مشاوره تبلیغات

ورود موفق و اثر بخش یک سازمان به بازار در مراحل مختلف چرخه عمر خویش و محصولش جز با بهره گیری از تبلیغاتی هوشمندانه که قادر باشد سازمان را به طور کارا در دیدرس مخاطبین هدف قرار دهد، امکان پذیر نمی باشد. مشاورین ما می توانند ضمن ایجاد تصویری صحیح از تبلیغات و انطباق آن با محصول شما در این زمینه همراهتان باشند :

مشاوره در زمینه انتخاب استراتژی تبلیغات بر اساس نیاز سازمان و بازار هدف

مشاوره در زمینه انتخاب شعارهای تبلیغاتی و انتخاب مزیتهای رقابتی قابل ارائه در تبلیغات

مشاوره در زمینه بودجه بندی تبلیغات و انتخاب تبلیغات موثر و اولویت بندی انواع آن

مشاوره در زمینه انتخاب شرکتهای مجری تبلیغات و اجرای تبلیغات موثر و با کیفیت با کمترین هزینه

طراحی هویت بصری سازمانی

طراحی نشانه یا نشانه نوشته و بازسازی نشانه نوشته

آموزش

تجارب موجود در فرآیند توسعه اقتصادی در کشورهای توسعه‌یافته و نوپای صنعتی نشان می‌دهد که توان مدیریت یکی از اهرم‌های قوی و محرک‌های اصلی توسعه است‌. توسعه کشور و ارتقاء استاندارد زندگی در آن مستلزم بهبود و ارتقاء مدیریت در سازمان‌های اقتصادی و اجتماعی است. با بهبود مدیریت است که می‌توان بهره‌وری را افزایش داد و از ظرفیت‌ها و امکانات موجود، کالا و خدمات بیشتری را تولید نمود و ظرفیت‌های زیادتری را بوجود آورد. بهبود مدیریت نیز مستلزم آگاهی و تسلط به دانش مدیریت است. امروزه مدیریت به عنوان یکی از شاخه‌های معرفت بشری پیشرفت زیادی نموده است و آموزش و تحقیق در زمینه آن گسترش فراوانی یافته است. با توجه به اهمیت دانش مدیریت در رشد و ارتقاء سازمان‌ها و جوامع، نظام‌های عالی کشورها آموزش و تحقیق در حوزه مدیریت را از نظر کیفی و کمی به سرعت توسعه داده‌اند. نیاز به تقویت و تجهیز کادر مدیریت بخصوص در سطح اجرایی، در کشور ما نیز به خوبی احساس شده است.

کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای صنعتی و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی، وظایف خویش را در رهبری و مدیریت به ویژه در زمینه‌های برنامه‌ریزی، سازماندهی، هماهنگی و کنترل، مدیریت منابع انسانی و بالاخره نوآوری و تحول، به نحوی موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هموار کنند‌.

از جمله فعالیت های این واحد در آتی را میتوان به شرح ذیل نام برد :

برگزاری کلینیک های یک روزه

برگزاری نشست های دوستانه و تخصصی در حوزه کسب‎و‎کار

برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ضمن خدمت

برگزاری مشترک همایش های آموزشی با مجموعه های دیگر

طراحی، برگزاری و اجرای دوره‎ های پیشنهادی سازمان ‎ها و شرکت‎ ها به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت

تعامل علمی با واحد آموزش خانه تعاونگران ایران

طراحی و بهینه سازی وبسایت SEO & Web Designing

امروزه با توجه به افزایش خریداران کالا و خدمات به صورت اینترنتی، بهینه سازی وب سایت به امری ضروری تبدیل شده است و طراحی سایت سئو و بهینه سازی شده رواج یافته است. طراحی سایت سئو چیست؟ طراحی سایت سئو و بهینه سازی شده به نوعی طراحی وب سایت گفته می شود که در آن کلیه اصول و قواعد سئو و بهینه سازی وب سایت رعایت می گردد تا وب سایت در موتور جستجو رتبه خوبی داشته باشد و با جستجوی کلمات کلیدی مربوط به شرکت وب سایت صفحه اول گوگل بالا بیاید. در حقیقت طراحی سایت سئو دو وجه دارد که یکی رعایت اصول سئو در خود وب سایت و دیگر اینکه وب سایت از چه وب سایت هایی و چگونه لینک دارد. طراحی سایت سئو و بهینه سازی شده تاثیر بسیاری در کسب و کار های بزرگ و کوچک خواهد داشت و یکی از بهترین و ارزانترین روش های تبلیغات می باشد. گروه وب مارکتینگ آتی با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات طراحی و بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه میدهد.